تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مرداد 1402 - 11:49
478 بازدید
کد خبر : 3145

حضور دبیر انجمن فولاد آذربایجان در شرکت آرتین فولاد آذر

دبیر انجمن فولاد آذربایجان روز گذشته با حضور در واحد بازرگانی آرتین فولاد آذر با توانمندی های این مجموعه اقتصادی آشنا شد.

دبیر انجمن فولاد آذربایجان روز گذشته با حضور در واحد بازرگانی آرتین فولاد آذر با توانمندی های این مجموعه اقتصادی آشنا شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی انجمن فولاد آذربایجان، در این دیدار که مدیر عامل آرتین فولاد آذر و مدیر فروش این واحد نیز حضور داشتند، آقای نواداد گزارشی از فعالیت های ماه های اخیر انجمن فولاد آذربایجان را تشریح کرد و با اشاره به بارگذاری اولین فیلم مستند تهیه شده در انجمن فولاد مربوط به شرکت فولاد جاوید بناب در فضای مجازی ، بازتاب آن را در بین تولید کنندگان و دست اندر کاران فولاد استان، مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد : ‌استقبال از تهیه چنین فیلم های مستند، نشانگر این حقیقت است که تولید گزارش ها و فیلم های مستند در معرفی واحدهای تولیدی در مجموعه فعالیت های فولادی استان، خالی بود.

آقای نواداد همچنین هدف از دیدارهای حضوری با مدیران فولادی را از این زاویه ارزشمند دانست که در این دیدارهای صمیمانه ، مسائل مهم ودر عین حال مطرح نشده در مجامع و جلسات عمومی بیان و مورد بررسی قرار می گیرد. آقای نواداد افزود: این دیدارها همچنین فرصت هایی ایجاد می کند تا از نظرات و پیشنهادهای کارشناسی تولید کنندگان در پیشبرد اهداف انجمن استفاده بکنیم و با ایده های نو در مسیر اهداف انجمن گام برداریم.آقای نواداد افزود: به حق، هیئت مدیره انجمن در سال جاری تلاشهای موثری انجام داده است لیکن مصمم است با همکاری اعضای انجمن ودر کنار تولیدگنندگان به رفع موانع تولید کمک کند.در این دیدار مشکلات مالیات ارزش افزوده واحد بازرگانی آرتین فولاد آذر در سازمان امور مالیاتی استان مطرح شد که آقای نواداد به اطلاعیه اخیر انجمن برای تشکیل جلسه با مسئولان محترم امور مالیاتی اشاره کرده گفت: تمام اسناد موجود را برای ارائه در جلسه آماده کنند.
دبیر انجمن با توجه به فعالیت و پیگیری های هیئت محترم مدیره انجمن، برای رفع مشکلات امور مالیاتی واحدهای فولادی و همکاران محترم ابراز امیدواری کرد.
آقای حاج احمد آذر مدیر عامل واحد بازرگانی آرتین فولاد آذر از فعالیت های اخیر هیئت مدیره و رییس انجمن قدردانی کرد و افزود: ما امیدواریم سازمان امور مالیاتی با بررسی دقیق پرونده های مالیاتی ،اعمال خلاف و صوری کاری بعضی از شرکت های متخلف را به نام واحد های با عملکرد صحیح و شفاف ثبت نکنند.

برچسب ها :

ناموجود