چالش پیش روی تولید مساوی است با چالش مدیریت منابع انسانی

 

به گزارش روابط عمومی انجمن فولاد آذربایجان، زینالی مدیرکارخانه شرکت آذرغلطک در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، آهنگری صنایع و ماشین آلات وابسته به معرفی شرکت خود و  همچنین چالش های پیش روی تولید با روابط عمومی این انجمن به گفت و گو پرداخت.

زینالی گفت، شرکت ما تولید کننده غلطک های نورد گرم و همچنین شمش های فولادی می باشد، که با نیروی کار مستقیم بیش از 200 نفر در حال فعالیت بوده و جزء 3 شرکت برتر در حوزه خود می باشد.

 

این فعال صنعتی در خصوص طرح توسعه شرکت با بیان اینکه زیر ساخت ها مهیا بوده و اگر شرایط صنعت فولاد مساعد باشد حتما این مهم اتفاق خواهد افتاد، وی همچنین به چالش های این صنعت پرداخت و افزود؛ قطعی برق نه تنها بر تولیدات و قدرت خرید کارخانجات اثر گذار بوده، بلکه موجب ضرر و زیان جبران ناپذیری برای نیروی انسانی خواهد بود. فراموش نکنیم که چالش پیش روی تولید مساوی است با چالش مدیریت منابع انسانی، اما شرکت ما بخاطر حفظ نیروهای متخصص و آموزش دیده خود با تعدیل نیرو‌ مخالف بوده و کارفرمای مجموعه با از خود گذشتگی تحت هر شرایطی نیروی کار خود را پا برجا نگه داشته است.

 

زینالی در ادامه خواستار حمایت های مالی دولت و ارگان ها از شرکت های خصوصی کوچک شده و افزود؛  تزریق تسهیلات و حمایت از صنایع کوچک، در جهت توسعه صنعت گامی مهم محسوب می شود که این گام مانع از رکود تولید می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا